Aktualności

GIMNASTYKA OGÓLNOUSPRAWNIAJĄCA

Dnia 18 maja w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii - Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się kolejne zajęcia z gimnastyki ogólnousprawniającej.

Więcej...

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Bezpieczne Wakacje”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pn. „Bezpieczne Wakacje” skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) z terenu powiatu dąbrowskiego.

Więcej...

GIMNASTYKA OGÓLNOUSPRAWNIAJĄCA

Dnia 10 maja w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii - Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się pierwsze zajęcia z gimnastyki ogólnousprawniającej.

Więcej...

OSTATNIE ZAJĘCIA Z FIZJOTERAPEUTKĄ

Dnia 6 maja w ramach projektu „Aktywny Senior XXI wieku” dofinansowanego przez Fundację BGK im. J.K Steczkowskiego w Konkursie Generacja 6.0 IV edycja w Centrum Polonii - Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbyły się ostatnie zajęcia z fizjoterapii.

Więcej...